Płaski problem czyli podłoga w domu

Płyty gresu lub kamienia, panele podłogowe, wylewana posadzka z żywicy poliestrowej, podłoga korkowa czy wykładzina podłogowa ?
Możliwości mamy mnóstwo, ogranicza nas zasobność portfela i co się zdarza najczęściej wyobraźnia. Czasami łatwiej iść na skróty i podjechać do Castoramy, wybrać coś co trafi w nasze gusta i przede wszystkim będzie niedrogie … ale tu pojawia się pytanie czy łatwiej i taniej znaczy ładniej ?
Dla większości ludzi podczas remontu podłoga nie jest tematem do długiego namysłu.. bo przecież – będą panele, najlepiej jasne bo kurzu nie widać, a w kuchni ? – płytki,  standardowo beżowe 30×30. Ale czy musi być tak nudno i przeciętnie ? Oczywiście, że nie :)

Delikatna mieszanka kolorów lub mocne odważne barwy gdzie teraźniejszość i przeszłość połączone ze sobą tworzą powierzchnie o odważnych kształtach jest w stanie zmienić wnętrze w sposób gustowny o ponadczasowym stylu.

Dbałość o szczegóły, eksperymenty z różnymi kształtami, kolory które nigdy nie są jednolite i zaawansowane innowacje technologiczne to jest coś co wyróżnia Verso25 na tle przemysłu ceramicznego.

 

Czasami warto doświadczać
:)

 

Catregory

0 comments