Dylemat ściany prostej

Człowiek kupuje mieszkanie iii się zaczyna … jaki kolor zabudowy kuchennej? wybrać sofę czy może lepszy będzie narożnik ? szafa zabudowana czy wolnostojąca lepiej wkomponuje się w sypialnie w stylu skandynawskim, noooo bo przecież to takie modne, prawda? A Ściany? … przydymiony róż, granat czy jakże niezawodna i jakże skandynawska (!) biel? Rzadko kiedy podczas remontowego szału jest czas na zastanowienie się nad, nie tyle co kolorem ściany ale jej ogólnym wyglądem, bo przecież nie samą gładzią za 18zł/m2 człowiek żyje.

Okazuje się, że urządzanie tudzież aranżowanie ścian nie jest sprawą prostą, a dla wielu niejednokrotnie staje się nie lada wyzwaniem. Fototapeta, naklejki ścienne, baranki, deseń malowany wałkiem, cegły dekoracyjne to już wszystko było i trochę się przejadło. Nie ukrywam, że lubię minimalizm i nawet czarno-biały obraz zawieszony na jasnej ścianie, w niektórych stylizacjach jest jak najbardziej na miejscu. Natomiast co w momencie kiedy nie do końca nam się to podoba lub już nam się to znudziło ?

Dobrym „upiększaczem” ścian mogą być płytki 3D. Ich charakterystyką jest trwałość i odporność, łatwość czyszczenia, ponadczasowe wzory oparte na prostych kształtach i wymiarach, a jeśli zależy Wam na minimalnej i neutralnej estetyce to produkty  WOW są jak najbardziej odpowiednie.
Jestem nimi wprost oczarowana!

Zapraszam do galerii
:)

Catregory

3 comments

 • Marta Wieclaw Design

  No I poleglam.na.calej linii, siedze teraz.I zastanawiam sie w jaki sposob je wkomponowac w projektach!! Wspanialy efekt

  Reply
 • HybriDesign

  Niesamowite, prawda? :)

  Reply
 • Karolina

  Bardzo fajne zdjęcia, chociaż te geometryczne formy zupełnie nie dla mnie. :)

  Reply